تحصیل دندانپزشکی در کره جنوبی

تحصیل دندانپزشکی در کره جنوبی متقاضیان بسیاری دارد و دانشگاه های این کشور از اعتبار بسیار بالایی در میان دانشگاه های جهان برخوردار است. جهت آگاهی از چگونگی ورود به دانشگاه های کره جنوبی بهتر است با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مشاوره نمائید و از راهکارهای بسیار مفید آنان بهره­مند شوید. کره جنوبی در همسایگی چین واقع شده است و از فرهنگ بسیار نزدیکی با این کشور برخوردار می­باشد. مردم این کشور به زبان کره ای صحبت می­کنند و از آنجائیکه دانشجویان بین المللی زیادی طرفدار تحصیل در این کشور هستند، تدریس در دانشگاه های این کشور علاوه بر زبان کره ای به زبان انگلیسی نیز ارائه داده می­شود.

کره جنوبی پس از سال 1984 و در پی جدایی از کره شمالی در طی دهه های اخیر توانست به رشد قابل توجهی دست یافته و هم اکنون به یکی از بزرگترین تولید کنندگان اتومبیل در جهان تبدیل شده است. دانشگاه های متعددی در این کشور واقع شده اند و تحصیل دندانپزشکی در کره جنوبی بگونه ای است که دانشجویان طی دو مرحله تحصیلات خود را سپری می­نمایند. هر کدام از این مراحل به مدت 3-4 سال طول خواهد کشید. مرحله نخست به منزله دوره کارشناسی و مرحله دوم معادل با کارشناسی ارشد در دیگر رشته های تحصیلی در این کشور می­باشد.

بررسی تحصیل دندانپزشکی در کره جنوبی

همانطور که بیان نمودیم تحصیل دندانپزشکی در کره جنوبی بصورت دو مرحله ای است و دانشجویان در مرحله ابتدایی به تحصیل و آموزش های تئوری و علوم پایه می­پردازند. در مرحله دوم، دانشجویان در بیمارستان ها و کلینیک های معتبر در این کشور حضور یافته و به یادگیری آموزش های تخصصی و بالینی در این مراکز خواهند پرداخت. دانشجویان پس از پایان دوره آموزشی نخست مم هستند در آزمون های پایان دوره شرکت نموده و در صورتیکه بتوانند نمره قبولی را اخذ نمایند، اجازه ورود به مرحله بعدی دندانپزشکی به آنان داده خواهد شد.

تدریس در دانشگاه های دندانپزشکی کره جنوبی به زبان انگلیسی است، اما دانشجویان در دوره های تخصصی بدلیل ارتباط با بیماران نیاز به یادگیری زبان بومی کره ای دارند. از همین رو دانشگاه های این کشور دوره های زبان کره ای را ارائه داده است تا دانشجویان بتوانند مهارت صحبت نمودن به زبان کره ای را کسب نمایند. از مهمترین شرایط پذیرش و ورود به دانشگاه های دندنپزشکی کره داشتن مدارک معتبر پایان تحصیلات دبیرستان است. که در هنگام پذیرش مورد ارزیابی و بررسی مسئولین دانشگاه های این کشور قرار می­گیرند.

علاوه بر مدارک فوق دانشجویان مم به ارائه مدرک زبان انگلیسی هستند. البته دوره های زبان انگلیسی فشرده نیز برای کسب مهارت لازم در این زبان نیز در دانشگاه های کره جنوبی برگزار می­گردد. دانشگاه های دندانپزشکی کره جنوبی پس از اینکه دانشجویان دوره­ 7 ساله دندانپزشکی را به پایان رسانیدند از آنها آزمونی جامع اخذ می­نمایند. پس از موفقیت دانشجویان در این آزمون به آنان مجوز کار دندانپزشکی اعطا می­گردد. برخورداری از مهارت زبان کره ای در این آزمون تأثیر بسزایی در کسب نمره بهتر خواهد داشت.

مزایای تحصیل دندانپزشکی در کره جنوبی

با توجه به مزایای قابل توجهی که تحصیل دندانپزشکی در این کشور دارد، دانشجویان زیادی سالانه به این کشور سفر می­نمایند. در ادامه ما برخی از این مزایا را برمی­ شمریم:

  • تحصیل در برترین دانشگاه های دنیا به زبان انگلیسی و کره ای
  • پرداخت هزینه های بسیار مناسب در مقایسه با دانشگاه های اروپایی و اجازه انجام کار به میزان 20 ساعت در هفته
  • برخورداری از امکانات بسیار مناسب رفاهی همانند خوابگاه های دانشجویی و تسهیلات عالی دانشگاهی
  • امکان اخذ اقامت دائم کره جنوبی و اشتغال با شرایط بسیار مناسب

شرایط پذیرش دندانپزشکی در کره جنوبی

پذیرش در دانشگاه های مختلف دندانپزشکی در کره جنوبی ممکن است متفاوت باشد. اما شرایط عمومی برای پذیرش در دانشگاه های این کشور بدین گونه است که دانشجویان ابتدا در خواست پذیرش خود را بصورت اینترنتی و یا از طریق پست به یکی از این دانشگاه ها ارسال می­ نمایند. در صورتیکه دانشگاه مورد نظر با درخواست دانشجو موافقت نمود، دانشجو باید مدارکی از جمله پاسپورت معتبر، مدارک تحصیلی به همراه ترجمه آنها، مدرک زبان انگلیسی آیلتس و مدرکی که تمکن مالی دانشجو را ثابت می نماید به سفارت کره جنوبی در کشور مبدأ ارائه نماید. سفارت کره جنوبی به دانشجویان ویزای تحصیلی نوع D را صادر خواهد نمود و پس از آن دانشجو می­تواند جهت ادامه تحصیل در کره جنوبی سفر نماید.

تحصیل دندانپزشکی در کره جنوبی

هزینه زندگی و تحصیل دندانپزشکی در کره جنوبی

شهریه های تحصیلی در دانشگاه های مختلف دندانپزشکی در کره جنوبی با یکدیگر متفاوت است، اما بطور متوسط هزینه تحصیل دندانپزشکی در این کشور 6000 الی 8000 $ در سال می ­باشد. همچنین هزینه های زندگی در شهرهای مختلف کشور کره جنوبی نیز با یکدیگر متفاوت است و دانشجویان بطور متوسط هزینه ای معادل 700 الی 900 $ در ماه بابت هزینه های زندگی در این کشور پرداخت می­نمایند. این هزینه شامل خوابگاه، حمل و نقل، خورد و خوراک دانشجویان می ­باشد.

ناگفته نماند دانشجویان در دانشگاه های این کشور امکان دسترسی به بورسیه های تحصیلی کره جنوبی را دارند. این بورسیه های بطورمتوسط هزینه های تحصیل و زندگی دانشجویان را 15% تا 50% کاهش خواهد داد. دانشجویان در این کشور اجازه انجام کارهای دانشجویی را بمدت 20 ساعت را هفته خواهند داشت و کسب مهارت زبان کره ای علاوه بر اینکه به تحصیل دانشجویان تأثیر فراوانی دارد، در یافتن شغل نیز تأثیر بسزایی خواهد داشت. هزینه دوره های آموزش زبان کره ای در این کشور 1500 $ در ماه تخمین زده شده است.

دانشگاه های معتبر دندانپزشکی در کره جنوبی

کره جنوبی دارای بیش از 200 مرکز تحصیلات عالی می­باشد که از این میان 22 مرکز آموزشی در این کشور مورد تأیید وزارت علوم و وزارت بهداشت و درمان ایران است. یکی از بهترین دانشگاه های دندانپزشکی این کشور که دارای رتبه 31 درمیان دانشگاه های جهان و رتبه 8 در قاره­ی آسیا است دانشگاه سئول است. علاوه بر دانشگاه سئول که از امکانات و تجهیزات دندانپزشکی بسیار مناسبی برخوردار است دانشگاه های دندانپزشکی دیگری نیز در این کشور وجود دارد که ما به برخی از آنها اشاره خواهیم نمود.

  • دانشگاه دندانپزشکی یانگ هی
  • دانشگاه دندانپزشکی سوگانگ
  • دانشگاه دندانپزشکی آجو
  • دانشگاه چونام
  • دانشگاه یولسان
  • دانشگاه ینگنام

دانشجویان عزیز قبل از هرگونه اقدام در زمینه پذیرش و تحصیل دندانپزشکی در کره جنوبی از مشاوره های مفید کارشناسان مجرب موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت بهره ­مند شوید. ناگفته نماندتحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش نیز طرفداران زیادی دارد.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

☎️  ده خط ویژه موسسه :
02126705356
???? کانال تلگرام و اینستاگرام ما : 
 vipvisaa
???? سایت های ما : 
www.emigrationplus.com
www.parsmohajerat.com
www.emigrationpars.com
www.mohajeratbama.org
www.iremigre.com

 ???? آدرس موسسه:  تهران خیابان ميرداماد - ميدان مادر - خیابان سنجابي - پلاك بيست - طبقه سوم - واحد نه

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

#موسسه_سفیران_سروش_سعادت
#مهاجرت_کاری #اقامت_اروپا 
#مهاجرت_تحصیلی #پاسپورت 
#تحصیل_دندانپزشکی_در_کره_جنوبی
 #اروپا #بهار
#safiran_soroosh_saadat

سفیران سروش سعادت دانشگاه ,دندانپزشکی ,جنوبی ,کشور ,دانشجویان ,تحصیل ,تحصیل دندانپزشکی ,زبان انگلیسی ,سفیران سروش ,بسیار مناسب ,سروش سعادت ,بطور متوسط هزینه

مشخصات

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود اهنگ مدیربان تا اس ام اس | کرد موزیک | جدیدترین آهنگ های کردی دعا و راز و نیاز کامپیوتر پرسش - آموزش رایگان کامپیوتر ستاره دانلود | دانلود آهنگ جدید و فیلم ایران اپلیکیشن کسب درآمد از اینترنت ، کسب و کار اینترنتی ، تجارت الکترونیک RAD TEK فروش فلزیاب | 09100061386 نمایندگی استیل البرز | سینک استیل البرز | هود استیل البرز | گاز استیل البرز اهنگ میانی قسمت132عشق اجاره ای آزمون قلم چی پایه سوم ابتدایی درباره موادی که از سنگ تهیه میشود کاربرد ان علوم چهارم دانلود تلگرام برای اندروید2.3.6 کانتر استریک 1.6 نسخه قدیمی وایساب 1،2.3 دانلود اهانگ اختلاف درس آزاد فارسی پایه چهارم شب یلدا انشاء آزاد صفحه ۵۶ هشتم تلگرام اردیبهشت97باز نمیشه