شرایط اخذ ویزای کار لهستان

برای مهاجرت کاری به لهستان اول از همه نیاز است تا از شرایط اخذ ویزای کار لهستان اطلاع پیدا نمایید. نیروی کار در تمام دنیا در زمان های مختلف، نیرویی ارزشمند محسوب می شود و افراد همیشه بدنبال اخذ ویزای کار و مهاجرت به کشورهایی با سطح کیفیت و رفاه بسیار عالی می باشند. ایجاد فرصت شغلی و پیداکردن کار مناسب در دنیای امروز از مرزهای جغرافیایی کشورها فراتر رفته و کار فرمایان نیروهای کار خود را از دیگر کشورهای جهان نیز جذب می نمایند.

افرادی که فارغ التحصیل گروه های فنی و مهندسی، پرستاری و پزشکی میباشند از شرایط خوبی جهت کار در کشورهایی چون آلمان، اتریش، استرالیا، نیوزلند و آفریقای جنوبی بهره مند هستند. کشور آلمان به عنوان صنعتی ترین کشور اتحادیه اروپا فرصتی استثنایی را برای علاقمندان به کار در ماه های اخیر فراهم کرده است.

مهاجرت کاری و شرایط اخذ ویزای کار لهستان

یکی از راه های مهاجرت به لهستان از طریق کار در لهستان می باشد، که پس از اخذ اقامت لهستان از طریق کار نسبت به اخذ تابعیت یا شهروندی لهستان میتوانند اقدام کنند. البته شایان ذکر است این روش یکی از روش های مهاجرت به لهستان می باشد روش های دیگر نظیر اخذ ویزای تحصیلی جهت مهاجرت تحصیلی در لهستان و سرمایه گذاری در لهستان نیز وجود دارند. تابعیت لهستان از طریق تولد فرزند در لهستان در این کشور وجود ندارد. جهت اطلاع از شرایط مهاجرت، شرایط اقامت از طریق کار یا تخصص، حقوق کار در لهستان، هزینه زندگی در لهستان و شرایط ویزای کار به لهستان میتوانید به موسسه سفیران سروش سعادت مراجعه کنید.

ویزای کار در لهستان

لهستان کشوری در اروپای شرقی که با کشورهای آلمان، جمهوری چک، اسلواکی، لیتوانی، بلاروس و اوکراین همسایگی دارد. این کشور طولانی ترین مرز را با کشورهای چک و اسلواکی و کوتاهترین مرز مشترک را با آلمان دارد. لهستان از کشورهای اتحادیه اروپا و عضو پیمان شنگن است. پایتخت این کشور شهر ورشو و دارای جمعیتی بالغ بر 38.500.000 نفر می باشد. از شهرهای مهم آن می توان به کراکوف، ووچ، وروتسلوا و … اشاره کرد. لهستان دارای آب و هوایی بسیارسرد و طاقت فرسا در زمستان ها و هوایی نسبتا معتدل در تابستان ها است.

زبان رسمی مردم این کشور لهستانی و اکثریت آنان مسیحی می باشند. از مهمترین صنایع این کشور می توان به ماشین آلات صنعتی، مواد غذایی، تولیدات کارخانه ای، منسوجات، ماشین سازی، کشتی سازی، مواد شیمیایی اشاره کرد که بیشتر به کشورهای انگلستان، جمهوری چک، ایتالیا، روسیه و … وارد می شود. واحد پول کشور لهستان “زلوتی” است و هنوز به یورو € واحد پول اکثر کشورهای اتحادیه اروپا تبدیل نشده است.

شرایط کاریابی در کشور لهستان

حداقل مدرک تحصیلی وی جهت اقدام جهت ویزای کار لهستان مدرک کارشناسی می باشد. برای داشتن کار تمام وقت بایستی پیشنهاد شغلی از کارفرمایی که دارای شرکت معتبری در کشور لهستان است داشته باشید. پروسه به این شکل است که باید آگهی دعوت به کار به مدت 3 ماه در کشور لهستان درج گردد و اگر کسی متقاضی شغل مطرح شده نبود بار دیگر این آگهی در اتحادیه اروپا برای 3 ماه تکرار شود.

این روش جهت دریافت کار در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا مرسوم است. حال اگر شخص متقاضی موفق به دریافت این دعوت نامه گردد بایستی قرار داد کاری (طبق قانون کار) با کارفرمای خود منعقد کرده و سپس این قرارداد به اداره کار محلی فرستاده شود. از دیگر مدارک لازم جهت ارائه به کنسولگری لهستان در کشور مورد نظر فرد، می توان به ارائه پاسپورت، ترجمه مدارک مقاطع تحصیلی ، ترجمه سوابق کاری و نامه عدم سوپیشینه و… اشاره کرد.

بررسی طرق دیگر برای ورود به لهستان

مشخص شدن اعطای ویزا از طرف سفارت به متقاضی مدت زمانی حدود یک تا دو ماه به طول می انجامد. دقت داشته باشید که یافتن شغل به این روش برای افراد خارج از اتحادیه اروپا امری بسیار سخت و دشوار می باشد.  همیشه یکی از بهترین راه های ورود به یک کشور مدرن و استفاده از امکانات آن استفاده از ویزای تحصیلی و شرایط تحصیل در آن کشور است.

بعضا افراد تحصیل در کشورهای رایگان را در اولویت ذهنی خود دارند تا کشوری چون لهستان که شامل پرداخت هزینه میشود که در این صورت پیشنهاد ما تحصیل در کشورهایی چون اتریش، آلمان و یا استفاده از بورسیه تحصیلی کشور ایتالیا است. حال با حضور در این کشور و اجازه کار پاره وقت، نیمه وقت یا کار دانشجویی 20 ساعت در هفته بواسطه تحصیل، می توانید با جستجو در آگهی های اعلام شده به کار مورد نیاز خود دست یابید و ویزای خود را تبدیل نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله اقامت لهستان مراجعه نمایید

زبان در لهستان

شایان ذکر است لهستان کشوری است که جهت یافتن کار دشواریهای خاص خود را دارد و با توجه به بیکاری جوانان در این کشور و رقابت در یافتن شغل مناسب، فرد جویای کار با داشتن شرایطی می تواند از شانس بالاتری در دریافت کار بهره مند شود. دانستن زبان رسمی این کشور، داشتن تجربه کاری، آشنایی به مهارت های It، تحصیل در رشته هایی چون علوم کامپیوتر، امور مالی، مدیریت گردشگری در اخذ کار در لهستان توسط کارگران خارجی بسیار موثر خواهد بود.

چند نمونه از سایت های رومه های کاریابی و سایت های کاریابی لهستان عبارتند از: monsterpolska.pl/ stepstone.pl/ dlastudenta.pl/  kariera.pl

هزینه های زندگی در کشور لهستان

هزینه های زندگی در کشور لهستان نسبت به برخی از کشورهای اروپایی پایین تر می باشد و همینامر سبب محبوبیت این کشور در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی نیز شده است.

  • هزینه اجاره آپارتمان مرکز شهر برای یک ماه : 1600زلوتی
  • هزینه اجاره آپارتمان حومه شهر برای یک ماه: 1200 زلوتی
  • بنزین و گازوئیل هر لیتر: 4.5زلوتی
  • یک وعده غذای رستورانی :  20زلوتی
  • یک وعده غذا در رستوران مک دونالد : 16 زلوتی
  • مصرف غذاهای لبنی و پروئینی : 400 تا 500 زلوتی
  • هزینه حمل و نقل برای یک ماه: 100زلوتی

در پایان برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط اخذ ویزای کار لهستان و اطلاع از هزینه تحصیل و زندگی در لهستان با موسسه سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمائید.

 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖


☎️  ده خط ویژه موسسه :

02126705356

???? کانال تلگرام و اینستاگرام ما : 

 vipvisaa

???? سایت های ما : 

www.emigrationplus.com

www.parsmohajerat.com

www.emigrationpars.com

www.mohajeratbama.org

www.iremigre.com


 ???? آدرس موسسه:  تهران خیابان ميرداماد - ميدان مادر - خیابان سنجابي - پلاك بيست - طبقه سوم - واحد نه


➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖


#موسسه_سفیران_سروش_سعادت

#مهاجرت_کاری #اقامت_اروپا 

#مهاجرت_تحصیلی #پاسپورت 

#شرایط_اخذ_ویزای_کار_لهستان

 #اروپا #بهار

#safiran_soroosh_saadat


سفیران سروش سعادت لهستان ,کشور ,ویزای ,شرایط ,کشورهای ,مهاجرت ,کشور لهستان ,اتحادیه اروپا ,مهاجرت کاری ,سفیران سروش ,سروش سعادت ,هزینه اجاره آپارتمان ,کشورهای ات?

مشخصات

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

tahsil پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان math1mir شارژ ایرانسل مطب دندانپزشک اریا ظروف مسی و تزئینات مسی لوازم لوکس خانه آشپزخانه مجله هشت سینگل موزیک اهنگ دیسان شوه دلم تنگه دانلود رمان نورسان اندروید انشا درباره باز فیلش یاد هندوستان كرد تشریح تصویرنویسی نگارش صفحه ۵۵پایه هفتم kinemaster pro video editor دیدم که میگم دانلود اهنگه پردیس اولین شب تو رو دیدم خلاصه درس نامآوران دیروزامروزفرداپنجم دبستان دانلود رمان بگو که فقط مال منی دانلود اهنگ لامیا چشمات یه نگاه بسه